SRBIJA-DJs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POMOC ili pioneer cdj 400 ili pioneer cdj 800 mk2????

Ići dole

  POMOC  ili pioneer cdj 400 ili pioneer cdj 800 mk2???? Empty POMOC ili pioneer cdj 400 ili pioneer cdj 800 mk2????

Počalji  mladen gigo 11/7/2012, 15:39

ili pioneer cdj 400 ili pioneer cdj 800 mk2????
od mladen gigo na 10 Jul 2012, 23:05

pre svega zdravo svima,ja sam novajlija ovde i imam brdo pitanja za sve koji znaju ista uzeo bih 2 cd playera naravno pioneer do 1000 eura i mislim se izmedju cdj 400 i cdj 800 mk2 malo sam skeptik za mk2 zbog kvara na laseru (jer on trpi naj vece opterecenje prilikom rada dok na cdj 400 ima usb ulaz sto je extra da li neko ima sta da mi predlozi za playere ili da mi objani npr koliko kosta zamena i nov laser za mk2 (jer se oko toga cimam naj vise) mixetu za pocetak imam numark dxm 09 ne mislim da uzimam nesto slabije playere tipa cdj 200 ili 100 ili nekog drugog proizvodjaca... i da li slucajno neko ima da mi ponudi neke od ova dva (na vrhu teksta ) playera DUGO SAM STEKAO KES ZA TO PA NE BIH SAD NA KRAJU LOSE DA ODLUCIM svaka pomoc je dragocena resio sam da ih kupim pa ako ne uspem nesto da postignem neka mi ih neka odmaraju u sobi xe xe

mladen gigo

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu