SRBIJA-DJs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mi je potrebno od opreme

2 posters

Ići dole

Sta mi je potrebno od opreme Empty Pomoc!

Počalji  DJ IceKiss 5/7/2013, 21:53

Ja bi' da pocnem da se bavim DJ-ingom! Imam dosta iskustva, radim preko Virtual DJ Pro, i hocu za sad obicnim, kucnim DJ-ingom da se bavim...interesuje me gde mogu da kupim jeftinu opremu? Msm da je dobra oprema a da nije skupa!!!

DJ IceKiss

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.07.2013
Lokacija : Novo Milosevo

Nazad na vrh Ići dole

Sta mi je potrebno od opreme Empty Re: Sta mi je potrebno od opreme

Počalji  qwerty036 26/2/2011, 06:04

e moj ti... ako time hoces da se bavis zbog kinte,nista od toga nema... oprema je skupa,a treba ti mixeta i dva playera (minimum 200e polovna zastarela oprema) ima i jeftinije da se nadju koje-kakvi tranzistori... potrazi u oglasima pa vidi sam sta ti odgovara... za normalnu opremu spremi 300e pa na vise (polovnu naravno)

qwerty036

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta mi je potrebno od opreme Empty Re: Sta mi je potrebno od opreme

Počalji  RichieHa 28/9/2010, 19:53

Pa slusaj,treba ti PC ili laptop.Laptop se jedino koristi zbog lakseg prenosenja,mada je isto kao i PC.Onda ti treba softver,Traktor scratch pro ili virtual dj.To ti je glavno.Sad ako ces da budes saban-dj onda ti je ovo otprilike dovoljno,mada tu muziku mozes i winampu pustati.A ako mislis ozbiljnije da shvatis djing,ili kako ga vec zoves bilo bi pozeljno da kupis mixetu sa 2 ili 3 kanala,za pocetak,zatim zvucnu karticu za 5.1 sistem,obavezno externu i sa usb prikljuckom.I naravno kvalitetnije sluske!mozes dosta toga naci na youtube!

RichieHa
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mi je potrebno od opreme Empty Sta mi je potrebno od opreme

Počalji  Renegade 24/12/2009, 17:06

Danas mnogi sebe nazivaju dj-evima... Kupe neku opremicu i pokucaju na vrata kluba, kazu ja sam dj. Pustaju do 12 house a od 12 turbo. Meni se to svidelo, jer se ispostavilo da jako lepo zaradjuju... Pitanje je, sta mi je potrebno od opreme da bi se bavio tim proseravanjem? razumite me, hocu da zaradim kintu!

Renegade
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mi je potrebno od opreme Empty Re: Sta mi je potrebno od opreme

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu