SRBIJA-DJs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj. . .

4 posters

Ići dole

Dj. . . Empty Dj. . .

Počalji  DJ/lool 4/2/2009, 18:12

Koliko se placa odprilike 1 vece da odradis kao DJ? :?

DJ/lool

Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dj. . . Empty Re: Dj. . .

Počalji  Dj SkevA 17/9/2009, 01:54

Zavisi brate koliko si dobar za dj-a , da li imas svoju opremu ili pustas na tudjim miksetama da li pustas na virtuelnim stvarima i zavisi od kluba i koliko klub ima dj-eva placanje ti ide od 15,20e do 50-100e za vece zavisi da te sad ne lazem to se sve radi u dogovoru. Ja sad trazim da pustam u nekom klubu uglavnom radim na virtual dj i nesto manje sa traktor dj studiom, sa miksetama jako slabo ali znam da prenesem sve sto radim na virtualu to mogu da uradim i na mikseti ako je neko zainteresovan neka mi se javi pa da pokusamo nekako zajedno da nadjemo posao ili ga neko mozda i ima pa bar da pokusam da upadnem u kombinaciju, unapred hvala Very Happy
Dj SkevA
Dj SkevA

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dj. . . Empty mixer

Počalji  Lisac92 29/9/2010, 02:08

Dj SkevA ::Zavisi brate koliko si dobar za dj-a , da li imas svoju opremu ili pustas na tudjim miksetama da li pustas na virtuelnim stvarima i zavisi od kluba i koliko klub ima dj-eva placanje ti ide od 15,20e do 50-100e za vece zavisi da te sad ne lazem to se sve radi u dogovoru. Ja sad trazim da pustam u nekom klubu uglavnom radim na virtual dj i nesto manje sa traktor dj studiom, sa miksetama jako slabo ali znam da prenesem sve sto radim na virtualu to mogu da uradim i na mikseti ako je neko zainteresovan neka mi se javi pa da pokusamo nekako zajedno da nadjemo posao ili ga neko mozda i ima pa bar da pokusam da upadnem u kombinaciju, unapred hvala Very Happy

ja pocinjem da radim kao dj na traktoru,trenutno skuplja pare za miksetu......odakle si?

Lisac92

Broj poruka : 3
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dj. . . Empty Re: Dj. . .

Počalji  Had_vr 5/11/2010, 16:02

Mixer znas li mozda da radis na programu Music Maker.... ??

Had_vr

Broj poruka : 2
Datum upisa : 05.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dj. . . Empty Nova torta

Počalji  Uki 5/3/2011, 19:57

Evo i ja da se javim... Vidim da sam jedan od prvih na ovom forumu i sajtu uopste. Tako da ono... dobrodos'o, bolje vas nas'o i tako te fore.
E ovako, zanima me jako sta mi treba od opreme i od programa za pocetak da bi malo zaplivao ovim vodama?

Uki
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dj. . . Empty Re: Dj. . .

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu